Zdaj maturę bez powtórek!

Oferta kursów maturalnych i dla studentów


Najbliższe terminy kursów - druga połowa lutego 2016r.
Zapraszamy!

Rozwiązuj zadania samodzielnie!

Dla nas nie istnieje pojęcie "Zadanie zbyt trudne." Dzięki naszym kursom zrozumiesz, że nawet te trudne zadania nie są aż tak trudne, abyś nie potrafił ich rozwiązać. Nauczysz się rozwiązywać zadania z matematyki, fizyki i informatyki bez pomocy innych i bez ściąg!

Jeżeli się przyłożysz i pomożesz nam nauczyć Ciebie,
zdasz każdy egzamin bez powtórek!

Wysokiej jakości kadra wykładowcza

Stawiamy na ludzi młodych i kreatywnych a jednocześnie z doświadczeniem pedagogicznym. Nasi wykładowcy to czynni nauczyciele dyplomowani, pełniący funkcję egzaminatorów, ekspertów oraz wdrażających reformę szkolnictwa zawodowego w Polsce.

Mgr inż. Krystian Sadowski
Mgr inż. Krystian Sadowski
Absolwent Politechniki Wrocławskiej.
Wicedyrektor szkoły.
Egzaminator i ekspert branży elektronicznej.
Elektronik, matematyk, fascynat najnowszych osiągnięć naukowych, z zamiłowania fizyk.
W pracy z młodzieżą stawia na rozumowe przyswajanie materiału.
Mgr inż. Marcin Żmuda
Mgr inż. Marcin Żmuda
Absolwent Politechniki Wrocławskiej.
Nauczyciel dyplomowany.
Egzaminator i ekspert branży informatycznej.
Informatyk i pedagog z powołania i zamiłowania.

"Na co dzień pracując z uczniami i studentami, słuchamy ich głosu i wiemy z czym mają największe problemy. Współpracując z wieloma firmami wiemy z kolei czego oczekują pracodawcy od absolwentów szkół i uczelni zawodowych. W przeszłości wykształciliśmy wielu inżynierów, mamy nadzieję iż osobom kończących nasze kursy pomożemy również w tej drodze."

Rewelacyjna cena!

Nasze kursy z matematyki, fizyki oraz elektroniki oferujemy w cenach już od niecałych: 12 zł za godzinę wykładową.

Kursy z informatyki w cenie już od niecałych 15 zł za godzinę wykładową.

Tak rewelacyjne ceny możemy zagwarantować tylko samodzielnie przygotowując programy naszych kursów i osobiście prowadząc zajęcia.

Podsumowanie:

  • kursy maturalne oraz dla studentów w oparciu o prawdziwe zadania z lat ubiegłych,
  • sprawdź się w ponad 10 spcjalizacjach: informatyk, programista, elektryk, elektronik, automatyk, robotyk, inżynier telekomunikacji, teleinformatyk, inżynier cyfryzacji, mechatronik i wiele innych) na jednym z kursów interdyscyplinarnych,
  • na kursach nauczysz się rozwiązywać zadania również proponowane przez słuchaczy,
  • grupy maksymalnie 20 osobowe,
  • dostęp do materiałów dydaktycznych,
  • nowoczesne sale wykładowe (m.in. Business Letia Center),
  • doświadczona kadra
 

Drogi rodzicu!

Powierzając nam Wasze dzieci na nasze kursy macie pewność, iż będą pod opieką doświadczonych nauczycieli dyplomowanych. Pełniących funkcję egzaminatorów, ekspertów oraz wdrażających reformę szkolnictwa zawodowego w Polsce. Forma zajęć dla różnych grup wiekowych jest przygotowana tak aby czasami trudne zagadnienia były przekazane w ciekawy sposób. Na co dzień pracując z uczniami i studentami, słuchamy ich głosu i wiemy z czym mają największe problemy. Współpracując z wieloma firmami wiemy z kolei czego oczekują pracodawcy od absolwentów szkół i uczelni zawodowych. W przeszłości wykształciliśmy wielu inżynierów, mamy nadzieję iż osobom kończących nasze kursy pomożemy również w tej drodze. Jedyne co warto, to uczyć się warto.


Drogi słuchaczu! - nie czytaj tego :)

Zapraszamy Was na nasz kursy, na których kompleksowo przygotujemy Was do egzaminu maturalnego czy kolokwium. Od wielu lat dzielimy się naszą wiedzą dotyczącą nowych technologii obejmujących informatykę, elektronikę oraz telekomunikację. Wskazujemy zastosowania matematyki oraz fizyki w technice przez co nauczanie tych przedmiotów przybiera inny wymiar. Mimo doświadczenia stanowimy młody zespół nauczycieli, którzy swoją wiedzą dzielą się zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. Prowadzenie i udział w licznych konferencjach pozwala nam skutecznie prowadzić nasze zajęcia z uczniami, studentami oraz innymi nauczycielami. Współpracujemy z przemysłem i wiemy jakie są oczekiwania pracodawców od swoich przyszłych pracowników. Jesteśmy ekspertami w konkursach zawodoznawczych. Na naszych kursach nie będziesz się nudził! Jedyne co warto, to uczyć się warto.